Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Skelbti atsakymą
sukceno
Forumo dalyvis
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 2012-12-26, 8:20 pm
Auto: norėč 7 vietų outback
Skype: sukceno
Mobilus: +37061874459
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė sukceno »

nu kad apynaujis
Buvau pagautas nesilaikantis forumo taisyklių
Vartotojo avataras
e-d-i-s
Forumo dalyvis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-05-16, 4:21 pm
Auto: Subaru Forester
Mobilus: +37068608150
Miestas: Alytus

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė e-d-i-s »

Vaiduoklis rašė:
e-d-i-s rašė:
Vaiduoklis rašė:na pas save isidejau toki magiuka: Paveikslėlis
paaiskejo kad gamyklinit garsiakalbai nieko visiskai negrojo, klaiku klausyt. tada papaigiai laikinai susimeciau tokius garsiaklabius ir priekyje ir gale durelese i standartines vietas tik ant medinio ziedo.Paveikslėlis

nu nezinau garsas pagerejo bet tik truputi. Kazka pradejo bosint bet iki normalaus neitin reiklaus melomano garso dar truksta.gal dar duris reikia apsiklijuot garso izoliacija.
magelis tai pesa neblogai uztenka, nes audi turejau gersnius garsiakalbius palangeje tai neplyginamai geriau buvo.
bet kenciu zemu truksta ryskiai.
Nieko per daug nekeičiant, į priekį mano manymu pakanka susidėti gerus komponentus ir po sėdyne įsitaisyti bosiuką. Neseniai parsisiunčiau naudotą bet puikiai išlaikytą Axton AXB20P. Tai net ir mano buvusi magnetola JVC visai maloniai klausosi. Kas gerai, kad nereikėjo daug ardyti, kad išvedžioti laidus, nes viskas čia pat po priekine sėdyne susidėjo.
manau kad ir as taip darysiu. Nenoriu cia perdaug su visokiais laidais per naujo pratempinėt. Paprasčiausiai kad "išveštu" magiuko galimybes ir man ju per akis. Svarbu kokybiskai grotų.O tu ka pasidares. Ka susimetes i preiki gala, na po sėdyne aisku bosiukas stovi. gal smulkiau marke modelis?
Šioje temoje esu aprašęs ir nuotraukas įmetęs.
Vartotojo avataras
Vaiduoklis
Forumo dalyvis
Pranešimai: 464
Užsiregistravo: 2013-04-19, 12:24 pm
Auto: Subaru Forester (EX)
Mobilus: +37061835039
Miestas: ALYTUS

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė Vaiduoklis »

( E-D-I-S ) radau. liuks. o ka galvoji dėt i galines dureles? O tu laidus keitei gamyklinius priekyje? matosi lyg nauji vedami buvo?
subaru forester sf - buves... :(
Vartotojo avataras
e-d-i-s
Forumo dalyvis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-05-16, 4:21 pm
Auto: Subaru Forester
Mobilus: +37068608150
Miestas: Alytus

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė e-d-i-s »

Vaiduoklis rašė:( E-D-I-S ) radau. liuks. o ka galvoji dėt i galines dureles? O tu laidus keitei gamyklinius priekyje? matosi lyg nauji vedami buvo?
Gale kolonėles palikau gamyklines, nematau tikslo jų keisti. Laidus taip pat palikau gamyklinius, nes atrodė gana storoki, kaip tokiems galingumams pilnai pakanka. Pakeisti noriu savo JVC į Alpine.
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė zzzubarruu »

nupirkau vaikui triuksmo saltini. http://www.estar.eu/produktas/estar-sou ... h-speaker/
ale blyn nustebino kad sitas sirpotrebinis brandas, sitoks sudukas taip gerai groja. ir kaina juokinga lyginant su bose ar kitais vipais.
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
LaimonasUr
Forumo dalyvis
Pranešimai: 799
Užsiregistravo: 2013-03-13, 11:21 am
Auto: T/tb
Valstybinis numeris: FJG 898
Miestas: Mažeikiai

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė LaimonasUr »

Kokį patartumėt imt 2-din dydžio grotuvą? Medios nereikia, USB, Aux, mp3, radijas pilnai man užtenka.
Kaina iki €100
tim3er
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 18
Užsiregistravo: 2012-10-22, 9:46 pm
Auto: Subaru Forester '99 2.0
Valstybinis numeris: GCU 918
Mobilus: +37060506592
Miestas: Vilnius

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė tim3er »

LaimonasUr rašė:Kokį patartumėt imt 2-din dydžio grotuvą? Medios nereikia, USB, Aux, mp3, radijas pilnai man užtenka.
Kaina iki €100
Siūlyčiau pasidairyti http://www.skelbiu.lt , ten rasi viska ko tu ieškai... :D Šiaip askritai aš nepatarčiau pirkti 2-din, aš tavo vietoje pasiimčiau gerai grojantį magą už tuos 100€ ir papildomai nusipirkčiau stalčiuką (nes kaip sakei nereikia medios)..
Jei vis dėl to ieškai 2-din, tai arba dėk orginalą arba ieškok multimedijos tik ne kiniečio...manau pasedėjus truputi skelbimuose imanoma rasti 2-din JVC, Alpine, Kenwood, Pioneer..
http://www.skelbiu.lt/skelbimai/elektra ... 92251.html
wa dasidėk 55 eurus ir turėsi neblogą daiktą :) Pioneer neblogas variantas, viena stipriausių firmų dabar esančių rinkoje, bet būtent tas modelis avh-p5700 yra vidutinis, nes 5-os klasės 7 modelis.. :)
Vartotojo avataras
LaimonasUr
Forumo dalyvis
Pranešimai: 799
Užsiregistravo: 2013-03-13, 11:21 am
Auto: T/tb
Valstybinis numeris: FJG 898
Miestas: Mažeikiai

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė LaimonasUr »

nepatinka man tie išlendantys ekranai...
Tokią nusižiūrėjau http://www.bukgudrus.lt/lt/parduotuve/d ... imais.html

Turit kas?
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė Arturas »

As dejau 1din magnetola, nes kita dina uzeme racija ir man kaip ir gerai butu. Tik racijai antena desiu stacionaria, nes kai magnetine tai beveik nesinaudoju, nes uzdet-nuimt-uzdet ir vel nuimt, dar ziurem kad kur neuzkliutu tai taip nepatogu, kad ner zodziu
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė suboksidas »

Ar bent kiek veryas dėmesio magelis kenwood kdc-w6141uy ? Gal yra čia šios technikos minimalių žinovų. Greitu metu taisysiu antenos pajungimą jam...bet pirma norisi žijot ar išvis apsimoka :)
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė Arturas »

Kenwood visada gerai. Zinoma reikia ziuret kainos/pribombasu santyki, ar tau to reikia.
Vartotojo avataras
e-d-i-s
Forumo dalyvis
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 2013-05-16, 4:21 pm
Auto: Subaru Forester
Mobilus: +37068608150
Miestas: Alytus

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė e-d-i-s »

Sveiki muzikos mėgėjai, palaikant temą, papasakosiu apie savo naują pirkinį. Buvo projektas pasikeisti turimą JVC magnetolą į ALPINE su BT ir USB, bet aptikau tokį įrenginį PARROT ASTEROID TABLET, na ir žinoma susigundžiau. Patiko šis įrenginis tuo, kad lengvai jungiasi prie jau turimos aparatūros, turi savo atskirą stiprintuvą apie 50 W, BT, laisvų rankų įrangą, 3 USB įėjimus, 1 SD kortelei, 1 LINE IN, galinio vaizdo kameros prijungimą, mikrofonas, WiFi, GPS, bei ekranas planšetės tipo su liečiamu ekranu, kuris tvirtinamas prie stiklo ar ant panelės. Operacinė ANDROID, tad programas galima siųstis, kaip į bet kurį telefoną ar planšetę. Man svarbiausia laisvų rankų įranga, muzikos atkūrimas iš USB + navigacija, bei, kad išlipant iš mašinos lengvai atsegi įrenginį nuo laikiklio ir nešiesi namo. Kalbant apie muzikos atkūrimą, tai buvau nustebintas, labai kokybiškas garsas. Labai kokybiška laisvų rankų įranga. Labai puikiai valdomas balso komandomis. O dar labai patiko distancinis valdymas, tvirtinamas prie vairo, ir jo pagalba galima pasiekti ir pasirinkti visas aplikacijas, permesti kitą grojantį kūrinį, pagarsinti ar pritildyti nepaleidžiant rankų nuo vairo (bandžiau valdyti prie 0 laipsnių lauko temperatūros, bei plonom odinėm pirštinėm ir viskas veikė :), prie didesnio šalčio, nežinau kaip bus).
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
erikanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012-01-15, 2:51 pm
Auto: vw golf, subaru forester

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė erikanas »

Gal kas nors yra keitęs 2014-2015 foriko garso kolonėles? Įdomu ar tikrai telpa 6x9 dinamikai priekinėse durelėse. Norisi išsiaiškint prieš pradedant darbus.
kancler
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2013-10-28, 7:24 am
Auto: none

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė kancler »

Sveiki,
klausimas del originialios 3 kartos foriko navigacijos.
dabar stovi cd grotuvaas, noriu kazko 2din su navigacija, laisvu ranku iranga ir atbulines eigos kamera, bet noretusi, kad valdymas nuo vairo, dėl aftermarketiniu klausimas ar veiks, ir patikrinti bus imanoma tik pajungus, labai sudetingeja pirkimo procedura :( (ar as klystu?)
tai vat klausimas, o daug reikalu orginalia konwood foriko susideti ?
kiek isgooglinau ju keli varinatai yra fxdb09ef2 fxdd07ef2

ko papildomai reik is donoro be pacios magnetolos ir gps antenos, mikrofonas, kamera ?

gal kas jau domejotes tokiu keitimu ? ar neverta sukti smegenu ir imti betokia 2din navigacija ?

buciau labai dekingas
Vartotojo avataras
Mykolas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1203
Užsiregistravo: 2016-06-18, 8:12 am
Auto: Off-road forikas 2006 2,0
Mobilus: ±37060662266

Re: Audio/Stereo/Car-Fi sistemos.

Standartinė Mykolas »

Sveiki, nerandu info apie forester SG garsiakalbius i priekį, kokio diametro ir gylio tinka. O gal iškart žinot koks modelis tinka ir pan. Nieko prašmatnaus nereikia, reikia kad švariau grotų, nes šiuo metu traška...
Off-road impreza 2004 2.5
Ir
Kasdieninė impreza 2001 2.0
Skelbti atsakymą