gal uzsikises katalizatorius ?

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
scalman2
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1889
Užsiregistravo: 2018-07-05, 9:16 pm
Auto: 2006 obk 3.0R
Miestas: Jonava

gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė scalman2 »

keiciau tarpine ta pries katalyza ir sugalvojau kad pakisiu ten telefona nufotkinsiu ir pazesiu kas ten viduj matosi. atrodo beveik kaip kolonele garso :D
bet rimtai kaip jum atrodo man tai atrodo kad ten jeigu sietelis kazkoks tai jis jau toks pasikimses gerokai. ar jis toks turi but ?
Paveikslėlis
nu cia is tos puses kur atjungi nuo kelniu . kad isdeges butu ar kaip ten kiti sako nepanasu bet kad pasikimses tai kazkaip panasumu yra. jei kas zino kaip ten turi but ir as cia jis blogam stovi butu gerai kokia info :?
o jeigu leist varikliui placiau kvepuot kaip kazkas ten susideda imitatorius tik ir kazkaip apgauna arba nelabai liambdas. bet to buvo senos temos tai gal dabar reikalai jau visai aiskus su tais liambdu apgavimais ?
OBK 2006 3.0R VDC , 11cm liftas , 225/65r17 / 235/75r15
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė Virgis75 »

kad užsikimštų katalyzas, šansų mažai, nebent dyzelinis auto. Dažniau būna, kad išdega/išbyra. Pagal tai, kas matosi, niekas ten neužsikimšę. Ir jei viskas OK (trauka, check engine, kiaušinių papuvusių kvapas ir pan), nesuk galvos su tais išpjovimais, geriau nebus.
scalman2
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1889
Užsiregistravo: 2018-07-05, 9:16 pm
Auto: 2006 obk 3.0R
Miestas: Jonava

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė scalman2 »

Na buvo cia vis mesdavo p0420 ir rasydavo kad ale catalyst sensors bank2 problema. Tai visokiu prisiskaiciau kas cia gali but budavo tokia tupoka masina nu spaufi dugna pvz tai begejasi letokai ziurint kada uzeina jai. Bet po to dirza persidejau atrodo buvo per viena danti neteisingai uzdetas. Tai dabar ziuresiu ka metys man cia ar nebemetys tu liambdu. Nes nu liambda keist apie 100 euru dar virs. O jei tas nieko nepakeis, abidna.
OBK 2006 3.0R VDC , 11cm liftas , 225/65r17 / 235/75r15
scalman2
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1889
Užsiregistravo: 2018-07-05, 9:16 pm
Auto: 2006 obk 3.0R
Miestas: Jonava

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė scalman2 »

paklausiu vel cia su nauju klausimu bet neradau nieko naujesnio apie katalyzus tai , na pameginau be katalyzu, bet arba nesandariai buvo suvirinta , arba tiesiog del to kad nera katalyzu viduj jauciasi smarve siek tiek kai masina stovi o lauke tai ziauriai , kalbu apie dujas, seniau su katalyzais aisku nieko nesijaute.
benzu beveik nesmirda bet zodziu nesmagu. tai ok dabar ar man atgal det senus katalyzus , gal kitus snaudotus ne savo kad ir ,ar gal pirkt kazkokius universalius naujus kurie ten ale pvz vadinsis iki 3l benz varikliam, aisku reiks ivirint po 2 liambdas ant kiekvieno dar ir pajungt bei tiketis kad parodymais jos tiks.
ai tie nauji katalyzai tai ten matyt vienas apskaiciuotas iki 3l varikliam o pas mane ju 2 stovi ir dar siaip trecias juos abu sujungia . tai man nereikia tada vieno 3l skirto jei det naujus turbut ?
ir siaip ar turi taip labai jaustis duju smarve tikriausia nesudegusiu iki galo kurios ismetamos pro dusle, ar cia del kazkokiu nesandarumu ar blogu siuliu man taip smirda ?
vistiek reiks juos det atgal del TA ir siaip pamaciau kad nieko kaip ir nepasikeite vaziavimas bendrai tai desiu atgal.
OBK 2006 3.0R VDC , 11cm liftas , 225/65r17 / 235/75r15
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 509
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė Virgis75 »

Nu kažkaip nelabai katalyzas skirtas neutralizuoti LPG... Čia labiau panašu, kad dujos ar nesudega, ar gal koks dujų purkštukas leidžia gan stipriai tas dujas todėl ir kvapas jų lauke...
scalman2
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1889
Užsiregistravo: 2018-07-05, 9:16 pm
Auto: 2006 obk 3.0R
Miestas: Jonava

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė scalman2 »

Na bet seniau nebuvo tokio ziauraus kai buvo tie katalizatoriai. O gal tik sutapimas tada. Purkstukai nera tvarkoj , bet nejau katalyzai jau visai nieko nepakeicia del kvapo? Juk viskas dabar tiesiogiai eina lauka o pirmai ejo net per 3 katalyzus.
Bet tuos universalius katalyzus kas nors dejas i subaru ,jie tinka normaliai veikia su liambdom kazim?
OBK 2006 3.0R VDC , 11cm liftas , 225/65r17 / 235/75r15
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė suboksidas »

Dėl kvapo tai ne čia tikrai bėda...
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
forester99
Forumo dalyvis
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2008-12-19, 5:32 pm
Auto: 2005 Outback 2.5 AT(EU)
Valstybinis numeris: LIS673
Skype: rolandas.liubinas
Mobilus: +37061204860
Miestas: Elektrėnai

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė forester99 »

scalman2 rašė: 2020-10-14, 9:11 pm paklausiu vel cia su nauju klausimu bet neradau nieko naujesnio apie katalyzus tai , na pameginau be katalyzu, bet arba nesandariai buvo suvirinta , arba tiesiog del to kad nera katalyzu viduj jauciasi smarve siek tiek kai masina stovi o lauke tai ziauriai , kalbu apie dujas, seniau su katalyzais aisku nieko nesijaute.
benzu beveik nesmirda bet zodziu nesmagu. tai ok dabar ar man atgal det senus katalyzus , gal kitus snaudotus ne savo kad ir ,ar gal pirkt kazkokius universalius naujus kurie ten ale pvz vadinsis iki 3l benz varikliam, aisku reiks ivirint po 2 liambdas ant kiekvieno dar ir pajungt bei tiketis kad parodymais jos tiks.
ai tie nauji katalyzai tai ten matyt vienas apskaiciuotas iki 3l varikliam o pas mane ju 2 stovi ir dar siaip trecias juos abu sujungia . tai man nereikia tada vieno 3l skirto jei det naujus turbut ?
ir siaip ar turi taip labai jaustis duju smarve tikriausia nesudegusiu iki galo kurios ismetamos pro dusle, ar cia del kazkokiu nesandarumu ar blogu siuliu man taip smirda ?
vistiek reiks juos det atgal del TA ir siaip pamaciau kad nieko kaip ir nepasikeite vaziavimas bendrai tai desiu atgal.
Ar nebus taip,jog įvykiai Baltarusijoje susiję su įvykiais tavame "beloruse"?! :DDD Pas Batką ir viskas jau seniai smirda,užsikišę,o ir racūchos jokios nepadės,tik totalus keitimas iš pagrindų.Kaip kad sakė vienas mano pažįstamas(AA) - "Varžos nesivaržo,kondensatoriai nesikondensuoja,a kardanas per babiną kala". `!`` :`(
scalman2
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1889
Užsiregistravo: 2018-07-05, 9:16 pm
Auto: 2006 obk 3.0R
Miestas: Jonava

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė scalman2 »

del kvapo gal ir blogi duju purkstukai vienas ar keli, esme ne tame as zinau kaip buvo pries tai gal ir matau ir jauciu kaip dabar jauciasi, tai tik tiek. budavo galima tiesiog palikt masina uzkurta and duju stovincia vietoj kad ir puse valandos sedet masinoj ir nieko nesijausdavo viduj.
perejau siules savo per nauja nusiemes siaip pagerejo situacija, matyt kazkur ir leido minimaliai, kzn dirbant ant benzo nera smarves na toks kok turetu but ismetimo kvapas priejus is galo prie dusliu, nes jis eina tiesiogiai lauk tai kokio dar ten kvapo galima tiketis ? o dujos plius kad tas smirdancias is circle K pilu.
OBK 2006 3.0R VDC , 11cm liftas , 225/65r17 / 235/75r15
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė suboksidas »

O aušinimo skystis nedinginėja?
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
scalman2
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1889
Užsiregistravo: 2018-07-05, 9:16 pm
Auto: 2006 obk 3.0R
Miestas: Jonava

Re: gal uzsikises katalizatorius ?

Standartinė scalman2 »

Siaip kazkur slampa radikas bet ne pro tarpine jei bu o tokia mintis kazkur pro apacia radiko lyg slampa kartais maziau kartais daugiau bet maziau low lygio ausinimo skystis nekrenta.
Galvoju ta savo lan direnzo pakeist i kokia stag duju iranga na kompa su purkstuskais kaip pigiau butu uztai, reduktorius duju nesenei keistas naujas tai manau tas dar tiks, tik kompa su purkstukais atvest ir sureguliuot pagaliau nes nuo pirkimo dujos dar neveike gerai .
OBK 2006 3.0R VDC , 11cm liftas , 225/65r17 / 235/75r15
Skelbti atsakymą