Vaizdo kamera

Kompiuterija, planšetija, išnamioji telefonija ir kitos diskusijos apie Informacines Technologijas
Vartotojo avataras
Meda.Forester
Valdyba
Pranešimai: 4153
Užsiregistravo: 2012-08-30, 11:07 pm
Auto: Subaru Forester 2010

Re: Vaizdo kamera

Standartinė Meda.Forester »

Mykolas rašė: 2021-04-15, 7:48 pm Sveiki, sena tema, manau daug kas bus susidūręs. Reikia patarimo dėl stebėjimo kameros. Bus montuojama miške ar panašioje vietoje reikia jog būtų galimybė prisijungti prie jos nuotoliniu būdu su sim funkcija, aktualu jog nakties metu būtų padorus vaizdas. Gal kas nors gali ką nors rekomenduoti?
Ieškau to paties
Nėra nieko neįmanomo,būna tik per mažai noro arba pastangų.
vidmukas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 4813
Užsiregistravo: 2009-07-13, 3:51 pm
Auto: chevrolet volt
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Vaizdo kamera

Standartinė vidmukas »

Paskambinkite Vitoldui 867867720, jis bunkerzonoje kameras mums statė. Galit sakyt nuo Vidmanto iš Bunkerzonos
Vartotojo avataras
Hunter777
Forumo dalyvis
Pranešimai: 292
Užsiregistravo: 2019-01-16, 9:07 pm
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Vaizdo kamera

Standartinė Hunter777 »

Subaru Forester 2 l. 92 kw.
Vartotojo avataras
Hunter777
Forumo dalyvis
Pranešimai: 292
Užsiregistravo: 2019-01-16, 9:07 pm
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Vaizdo kamera

Standartinė Hunter777 »

Subaru Forester 2 l. 92 kw.
Vartotojo avataras
Hunter777
Forumo dalyvis
Pranešimai: 292
Užsiregistravo: 2019-01-16, 9:07 pm
Auto: Subaru Forester
Miestas: Vilnius

Re: Vaizdo kamera

Standartinė Hunter777 »

Siaip neblogas variantas miske, tik kad rysis butu, na ir geriau manau kad visdel to butu prijungtas papildomas saltinis.
Subaru Forester 2 l. 92 kw.
Vartotojo avataras
Meda.Forester
Valdyba
Pranešimai: 4153
Užsiregistravo: 2012-08-30, 11:07 pm
Auto: Subaru Forester 2010

Re: Vaizdo kamera

Standartinė Meda.Forester »

Gal kas nors jau paskambino Vidmuko rekomenduotam Vitoldui?
Aš namo kiemą stebiu Arlo kamera ir esu ja nepatenkinta.Pvz.:per šalčius atsirasdavo užrašas,kad sorry,bet per žema temperatūra ,kad veiktų.Be to,reikalingas stacionarus modemas,bent jau mano atveju.Kaina “biteje”aštuoni eurai už įrangą ir paslaugą,.Kartais užfiksuoja judesį ,kartais ne.Turiu kitam objekte rimtesnes stebėjimo kameras,bet joms reikalingas geras interneto ryšys ,elektra.Bet užtat stebėjimas vyksta visą laiką,o ne kelios sekundės po judesio užfiksavimo.Kainavo įranga ir pastatymas,dabar tiesiog veikia be jokio abonento
Nėra nieko neįmanomo,būna tik per mažai noro arba pastangų.
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Vaizdo kamera

Standartinė Arturas »

Pas mane kiema priziuri arlo H15 , tai nepastebejau kad salciu skustusi ar dar kazkas , ir vaizda fiksuoja padoriai ir netgi atpazint galima. Jautruma galima reguliuot tam tikrose ribose. Bet gi taip, reikalingas nuolatinis internetas, kad irasai isirasytu.
Vartotojo avataras
Mykolas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1203
Užsiregistravo: 2016-06-18, 8:12 am
Auto: Off-road forikas 2006 2,0
Mobilus: ±37060662266

Re: Vaizdo kamera

Standartinė Mykolas »

Meda.Forester rašė: 2021-04-25, 2:30 pm Gal kas nors jau paskambino Vidmuko rekomenduotam Vitoldui?
Aš namo kiemą stebiu Arlo kamera ir esu ja nepatenkinta.Pvz.:per šalčius atsirasdavo užrašas,kad sorry,bet per žema temperatūra ,kad veiktų.Be to,reikalingas stacionarus modemas,bent jau mano atveju.Kaina “biteje”aštuoni eurai už įrangą ir paslaugą,.Kartais užfiksuoja judesį ,kartais ne.Turiu kitam objekte rimtesnes stebėjimo kameras,bet joms reikalingas geras interneto ryšys ,elektra.Bet užtat stebėjimas vyksta visą laiką,o ne kelios sekundės po judesio užfiksavimo.Kainavo įranga ir pastatymas,dabar tiesiog veikia be jokio abonento
Dar neskambinau, bet turbūt reikės imt reolink kur Hunter rekomendavo arba knieti is Ali express.
Off-road impreza 2004 2.5
Ir
Kasdieninė impreza 2001 2.0
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Vaizdo kamera

Standartinė evilkas »

Tik neprasidėkit su pigiais kiniečių noneimais.
Paskutiniu metu kiek montavau, tai ti Hikvision. Tiesa joms reikia elektros ir interneto, bet bent jau dirba stabiliai, vaizdokokybė tiek dieną, tiek naktį gera. Aišku ir kaina atitinkama.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Skelbti atsakymą