Padėka servisui - perkelta tema

Teigiami ir neigiami atsiliepimai susijė partneriai ir servisais.
Forumo taisyklės
Atsiliepimai tik nuo 2012.04.01 datos. Negalima talpinti įvykius kurie įvyko ankščiau nurodytos datos.
Aladdin
Forumo dalyvis
Pranešimai: 853
Užsiregistravo: 2009-03-26, 6:16 pm
Auto: Subaru Forester 2.5 XT
Skype: aladdin_lt
Miestas: Vilnius

Re: Padėka UAB "AUTOERDVĖ"

Standartinė Aladdin »

Tai kad pagrinde jie naudotais ir prekiauja. O visokie vw ir opeliai tai matyt krize rodo.
Subaru Forester 2.5XT AT, 2006, 230AG raketa
Vartotojo avataras
Giedrius-Gmc
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1007
Užsiregistravo: 2009-10-11, 10:18 am
Auto: VW Passat '08 2.0 TDI DSG
Miestas: Vilnius

Re: Padėka UAB "AUTOERDVĖ"

Standartinė Giedrius-Gmc »

Aladdin rašė:Tai kad pagrinde jie naudotais ir prekiauja. O visokie vw ir opeliai tai matyt krize rodo.
As irgi taip itariu...
Tavo is Autoerdves, Vidmuko, mano irgi. Kolkas regis visi patenkinti!
Vw Passat'08 2.0 TDI DSG
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Padėka UAB "AUTOERDVĖ"

Standartinė zzzubarruu »

mano ne is autoerdves, bet ir as patenkintas, tai kam moketi brangiau? :)
mu ha ha ha ! ! !
Vartotojo avataras
tomsis
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 2011-05-02, 3:51 pm
Auto: Impreza GT+ Bugeye (UK)
Skype: tomsis565
Miestas: Bridgwater, UK

Re: Dekui Jonui (6x6)

Standartinė tomsis »

Dekui Jonui uz dalis legasiui, sugaista laika ir ekskursija po kieme stovincius projektus :mad:
pilot
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-12-05, 9:30 pm
Auto: Subaru Outback 2.5 1998

Premus.lt, Jonas6X6 ir kt.

Standartinė pilot »

Nors ir nevairuoju Forester, bet vistiek subaru, tad padėką įdėsiu ir į jūsų foresterclub.lt forumą,nes tas žmogus tikrai to vertas , tikiuosi jūs ne prieš.

Priklausau kategorijai žmonių, kur automobilis ne prabangos žaisliukas, o jis atlieka svarbų darbą-veža daug km. į darbus ir pasirūpina kitų gyvenimiškų reikalų atlikimu nuvykstant iš A į B . Grįžus po ilgos komandiruotės apturėjau bėdą, skilo Passat dyzelio galva ir likau be mašinos. Teko ekstra skubos tvarka pirkti kitą, šįkart vėl grįžau prie Subaru , nes 4WD ilgesys jau buvo pradėjęs graužti ir apskritai Passat yra gavnovozas , o ne mašina :D Ir šiaip Subaru bene vienintelis pigiausias variantas turėti 4WD , rėminiai džipai ne mano kišeniui. Mano skubotumas be abejo turėjo techninių minusų ir štai čia nusprendžiau išbandyti http://www.premus.lt" onclick="window.open(this.href);return false; Jonas6X6 paslaugas.

Man 32, bet per savo trumpą gyvenimėlį jau spėjau prisižiūrėti visokio plauko verslininkų , dalis jų absoliučiai be nuovokos, kas yra klientas, kaip su juom reikia elgtis ir jo kad ir maža atnešama suma į kasą krauna tau kapitalą. Šįkart viskas kitaip, likau tikrai nustebęs. Jau priėmimo metu nestigo dėmesio , buvo pasiūlyta kavos, arbatos, netgi nešiojamas kompas laikui prastumti. Svarbiausia tai, kad profesionaliai pasiūlytas problemų sprendimas, nuimantis man nuo galvos daug skausmo ir išlaidų . Buvo sutvarkytas variklis, suteikta visapusiška konsultacija, įdėtos ir sureguliuotos dujos . Dėl smulkmenų paviešinimo ir kainų palieku teisę spręsti Jonui , jei jis norės pats pasisakys. Negana to, paklausus kaip greičiausiai nusigauti į autobusų stotį , pasiūlyta pavėžėti..... Va čia tai aptarnavimas chebryte, mūsų dideliai daliai pseudo verslininkų mokytis ir mokytis. Toli Jonai eisi :wink: Taip ir toliau :!:

Subaru ir Premus.lt ----->visiškai suderinami dalykai :mrgreen:
Recomended and approved by dzūkijos people :D
Vartotojo avataras
goild
Valdyba
Pranešimai: 6104
Užsiregistravo: 2011-07-19, 5:48 pm
Auto: Subaru Forester 2,5X
Mobilus: +37065079640
Miestas: Vilnius

Re: Premus.lt, Jonas6X6 ir kt.

Standartinė goild »

:liuks: +1
Tas kuris knarkia, užmiega pirmas.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Premus.lt, Jonas6X6 ir kt.

Standartinė Arūnas »

Smagu girdėti teigiamus atsiliepimus apie mūsų narius. Žiūrėk tuoj Vilniečiai apsigalvos ir ims Kaunan važiuot remontuotis. Kava ir internetas nemokamai - reikia susimąstyt :?
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
pilot
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 2011-12-05, 9:30 pm
Auto: Subaru Outback 2.5 1998

Re: Premus.lt, Jonas6X6 ir kt.

Standartinė pilot »

Aš dzūkas pyzdukas, su Vilnium neturiu jokio noro daugiau reikalų turėci, atsikandau smogo, žmonių lėkimo be galvos , stovėjimo kamščiuose po 2 val. per parą, gana! :stop: Gamta, dzūkija, maži miestukai...va cia tai gėris , va kur Subaru gali atiduoti save .... maž kadu ir į Forester įšoksiu, kas ty žino :D
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Premus.lt, Jonas6X6 ir kt.

Standartinė Arūnas »

pilot rašė:Aš dzūkas pyzdukas, su Vilnium neturiu jokio noro daugiau reikalų turėci, atsikandau smogo, žmonių lėkimo be galvos , stovėjimo kamščiuose po 2 val. per parą, gana! :stop: Gamta, dzūkija, maži miestukai...va cia tai gėris , va kur Subaru gali atiduoti save .... maž kadu ir į Forester įšoksiu, kas ty žino :D
Na pas mumi pokatuškėse ir su outback'ais, o tuo labiau su legaciais (modinatais aišku) smagiai važiuoja. Na prie kamščių irgi priprast galima, nors ir nervina. Man pasisekė jog mano darbo valandos nuo 9 iki 18 val. tad tų kamščių matau mažiau.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
kegioks

Re: Padėka servisui

Standartinė kegioks »

dekui jonui uz informacija, ir konsultacija apie mistine P0420 (kiek pamenu),bandysiu ieskotis galu . :D :D
Vartotojo avataras
saulenas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2010-09-25, 11:23 am
Auto: Legacy III
Skype: sauliukas78
Mobilus: +37069995377
Miestas: Kaunas

Re: Premus.lt, Jonas6X6 ir kt.

Standartinė saulenas »

pilot rašė:Nors ir nevairuoju Forester, bet vistiek subaru, tad padėką įdėsiu ir į jūsų foresterclub.lt forumą,nes tas žmogus tikrai to vertas , tikiuosi jūs ne prieš.

Priklausau kategorijai žmonių, kur automobilis ne prabangos žaisliukas, o jis atlieka svarbų darbą-veža daug km. į darbus ir pasirūpina kitų gyvenimiškų reikalų atlikimu nuvykstant iš A į B . Grįžus po ilgos komandiruotės apturėjau bėdą, skilo Passat dyzelio galva ir likau be mašinos. Teko ekstra skubos tvarka pirkti kitą, šįkart vėl grįžau prie Subaru , nes 4WD ilgesys jau buvo pradėjęs graužti ir apskritai Passat yra gavnovozas , o ne mašina :D Ir šiaip Subaru bene vienintelis pigiausias variantas turėti 4WD , rėminiai džipai ne mano kišeniui. Mano skubotumas be abejo turėjo techninių minusų ir štai čia nusprendžiau išbandyti http://www.premus.lt" onclick="window.open(this.href);return false; Jonas6X6 paslaugas.

Man 32, bet per savo trumpą gyvenimėlį jau spėjau prisižiūrėti visokio plauko verslininkų , dalis jų absoliučiai be nuovokos, kas yra klientas, kaip su juom reikia elgtis ir jo kad ir maža atnešama suma į kasą krauna tau kapitalą. Šįkart viskas kitaip, likau tikrai nustebęs. Jau priėmimo metu nestigo dėmesio , buvo pasiūlyta kavos, arbatos, netgi nešiojamas kompas laikui prastumti. Svarbiausia tai, kad profesionaliai pasiūlytas problemų sprendimas, nuimantis man nuo galvos daug skausmo ir išlaidų . Buvo sutvarkytas variklis, suteikta visapusiška konsultacija, įdėtos ir sureguliuotos dujos . Dėl smulkmenų paviešinimo ir kainų palieku teisę spręsti Jonui , jei jis norės pats pasisakys. Negana to, paklausus kaip greičiausiai nusigauti į autobusų stotį , pasiūlyta pavėžėti..... Va čia tai aptarnavimas chebryte, mūsų dideliai daliai pseudo verslininkų mokytis ir mokytis. Toli Jonai eisi :wink: Taip ir toliau :!:

Subaru ir Premus.lt ----->visiškai suderinami dalykai :mrgreen:
Recomended and approved by dzūkijos people :D
Manau taip yra todėl, kad Jonas šį darbą dirbą ne tik todėl kad užsidirbt, bet ir todėl kad tai yra jo hobis, jis tiesiog sukurtas tam, sekmės jam :_O:
kegioks

Re: Padėka servisui

Standartinė kegioks »

neprates niku prisistatinet, :D ,sekanti karta sustojus i servisa jau bus aisku :D :D
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Padėka servisui

Standartinė jaroslavas »

Pagaliau apsilankiau pas Jona6x6. Ir patvarkė keletas problemų, ir ateity apsilankysiu. Ka pagalvojat kad kelsiu? Ne, tikrai ne. Tiesiog eiliniai remontai ir smulkus tiuningas.
Pirma noriu padėkoti už priėmima be eilės - na kaip gi Jara toks piktas buvo ant visu, matyt Jona išgasdinau :D
antra už interneta, kava, gido paslaugos, taksisto - na žodžiu ublažil (patenkino) :DDD
Trečia - už problemu sprendimus, pasiulymus ir neplėšikavimą.
Ketvirta - už biznieriaus supratinguma :_O:
Penkta už - pasiulytus ratlankius kurios jau nupirktos
Už tiek naudos - verta važiuoti.
Dar noriu perspėti visus- aš nesakiau kad Jonas blogas meistras, kad niekad nevažiuosiu, tik sakiau kad turiu neigiama nuomonė apie pakelimus. Ir tai tik mano nuomonė, nes pakėlus aš prarasiu universalumą kuris man labai patinka. Pravažiavus jo Legasiu, žaliu, kuriame praplatinti sparnai, matyt ir ratai - na stovi liuks ant kelio, geriau už maniški. Bet tam reikia pinigu ir toks nepralistu vakare i mano kiema
Tai iš dalias pritariu Eugenijui - geriau pas saviški viena karta nuvažiuoti, nei pas svetima keleta. Tuo labiau saviškis specializuojasi ant Subaru :_O:
tai tiek pagirimu servisistui, o dėl Colos - nepritariu ;)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Padėka servisui

Standartinė jaroslavas »

Vėl buvau pas Jona, vėl dėkui kad viso pajėgos mestos ant mano Foriko ;)
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Vartotojo avataras
eugenijus
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1517
Užsiregistravo: 2009-01-07, 10:41 am
Auto: OBK 3,6R & OBK 3,0H6
Valstybinis numeris: 858+206
Mobilus: +37061288523

Re: Padėka servisui

Standartinė eugenijus »

Jaroslavai uz tavo paskutinius postus nuo manes LITRAS ;)
Slava Ukraine!
Užrakinta