Parašytas: 2009-01-14, 2:49 am
Jonai as aisku varyciau visais keturiais bet tik startavus is kiemo atsiremi i kolonele ir :meet2: . Bakas netustetu aplink pasauli aplekciau ekstra rezimu bet yra kaip yra 

Subaru Forester markės automobilių gerbėjus vienijantis forumas.
https://forumai.foresterclub.lt/
Ruduo ish tikruju butu netgi geriau, kadangi ten prasideda regionines vyno shventes, geriamas shviezias vynas (vos vos parugusi vynuogiu sunka) ir uzkandamas svogunu pyragu.(neue suesse mit zwiebelkuchen) Ish tikro labai smagu ir skanu.vicinas rašė:net nervas ima kai sitiek visokiu vietu jau suzinojom ir visur norisi bet niekaip negali spet.sia vasara turim ukraina paimti o veliau arciau rudenio manau galima butu ir iki situ muzieju palekti susiorganizavus grupele.
Ash galiu pasakyt, kokia mano kelione kaskart buna:vicinas rašė:fainumelis.o kiek mazdaug galetu kainuoti keliu dienu pasibuvimas su muziejais ir vyno degustacijomis
![]()
:lol:
Shtukytes laisvai uzteks, bet paspaust verta, daugiau pamatyt spesitvicinas rašė:dekui :o .vadinasi jeigu neleksim 200km/h tai 1000 juriku turetu uztekt su viskuom nuo LT iki LT![]()