Interneto greitis

Kompiuterija, planšetija, išnamioji telefonija ir kitos diskusijos apie Informacines Technologijas
Skelbti atsakymą
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Interneto greitis

Standartinė suboksidas »

Artūrazz rašė:Reikia apie 10 naujos statybos namų, kad atvestu telefono liniją , bet jau dabar minimum 5 metai praėjo ir tai nesenai tik 9 ar 10 išdygo reikės eiti reikalus tvarkyti su kaimynais
eini ir sakai: dabar taip, jei sutinkat kartu vestis interneta (kabelį ar ka ten, nu nesvarbu) aš pasižadu, galima ir raštu, iki gyvenimo galo nesityčioti iš Jūsų kai eilinį kartą žiemą ateisit paprašyti ištraukti iš griovio :DD `:D
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Interneto greitis

Standartinė Artūrazz »

Variantas neblogas
Na pažiūrėsim kaip bus
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Vartotojo avataras
jonas72
Forumo dalyvis
Pranešimai: 1526
Užsiregistravo: 2009-03-25, 10:25 am
Auto: 09' Forester diesel
Mobilus: +37061462722
Miestas: Šakių raj.

Re: Interneto greitis

Standartinė jonas72 »

antra diena :-EE vadinasi savaitgalis :-E
Paveikslėlis
'09 Forester 2,0 XS Diesel
Vartotojo avataras
Artūrazz
Forumo dalyvis
Pranešimai: 7532
Užsiregistravo: 2012-10-20, 11:47 pm
Auto: OUTBACK
Skype: subaru.obk
Mobilus: +37063438822
Miestas: Kauno raj.

Re: Interneto greitis

Standartinė Artūrazz »

O tai dar čia pas tave neblogas :D palyginus su mano :D
SUBARU OUTBACK "медведь"
Goodyear Wrangler Duratrac 29"
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Interneto greitis

Standartinė evilkas »

Galų gale atėjo šventė ir į mano namus :)
grtestas.jpg
Šlovė "Deliberant" technikai. Pajungėm C-Gates nuo už 3,5 km. esančio daugiabučio. Ten ateina C-Gates optika.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Interneto greitis

Standartinė Arūnas »

Su tuo ir sveikinu. Dabarkentės tavo kompo diskas nuo torrentu :)

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: Interneto greitis

Standartinė Jurijusb »

evilkas rašė:Galų gale atėjo šventė ir į mano namus :)
grtestas.jpg
Šlovė "Deliberant" technikai. Pajungėm C-Gates nuo už 3,5 km. esančio daugiabučio. Ten ateina C-Gates optika.
Kuri Deliberant naudojat?
Kodel ne UBNT ?
Ar cia C-gates iniciativa ?
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Interneto greitis

Standartinė Arūnas »

Jo, kodėl deliberant, o ne koks Mikrotik? :D

Sent from my GT-P3110 using Tapatalk
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Interneto greitis

Standartinė evilkas »

Va šitie deliberantai http://www.deliberant.com/apc-5m-18

O juos naudoju todėl, kad pasiūlė Katalita. Parašiau situaciją, ką noriu padaryt ir pasiūlė.
Neturiu pagrindo jais netikėt. Ne vienus metus draugai perka ten įrangą įvairiems tikslams ir nė karto nepavedė. Pats pirkt ir bandytis įvairius variantus neturiu galimybių. Jie prekiauja ir Mikrotikais ir UBNT ir kitokiais. Bet pasiūlė optimaliausią variantą konkrečiam sprendimui. Šitų vienio taško kaina apie 200 Lt.
Privalumai:
1. Važiuoja netoli 100Mbps realiai, stabilus connectas N300,
2. PoE yra,
3. Paprastas ir lengvai perprantamas konfigūravimas be jokio papildomo softo, per webą.
4. Stabiliai dirba
5. galima pasirinkti nestandartinius kanalus, kartais netgi išeinant už dažnių ribų, taip kažkiek išvengiant užimto eterio.
6. integruota 18 Db antena, viskas viename korpuse
7. reguliuojamas galingumas iki 29 dBm (galima nustatyti auto pats atsirinks kokio reikia)
8. LT gamyba :)


Tiesa yra ir trūkumų, bet tik routerio režimu, kas man aktualu tik laikinai:
1. Nemoka forwardint portų iš vidinio tinklo į vidinius adresus, taigi negaliu pasiekti savi vidinių resursų pagal DNS vardą. Ankčiau naudojau D-Link routeriuką su OpenWRT softu, tai tas be problemų būdavo, bet šitą galima išspręsti suconfginuskokį DNS specialiai vidiniam tinklui.
2. Neturi galimybės forwardint grupės portų, tik po vieną arba visus (DMZ).
3. Negalima laisvai nusistatyti kuris portas wan, kuris lan. Jei bevielį pasirenki AP, tada eth pasidaro WAN, o bevielis LAN ir atitinkamai jei pasirenki Station, tada bevielis WAN o eth LAN.
4. Bet kuriuo atveju negalima ant WAN porto uždėti papildomo adreso, per kurį galima būtų prieiti prie kito galo configinimui. Tai reikalinga tam, jei pas mane stovi routerio režime kaip klientas, o nutolęs dirba bridžo režimu.

Žodžiu jų routinimo galimybės ribotos. Labiau tinka dirbti kaip bridžiai. Beja, dėstydamas situaciją aš nė neužsiminiau kad reikia routerių, minėjau, kad reikia tam tikru atstumu perduoti kuo arčiau 100 mbps tarp dviejų taškų. Tą ir pasiūlė.
Ateityje greičiausiai abu sukonfiginsiu kaip kiaurus bridžus ir naudosiu tik kaip transportą tarp tiekėjo ir mano namų. Namuose pasistatysiu normalų routerį. Man svarbu, kad jie man pilnai perduoda viską, ką duoda tiekėjas.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Interneto greitis

Standartinė evilkas »

bes rašė: Ar cia C-gates iniciativa ?
C-gates išvis tokių paslaugų neteikia Alytuje. Čia buvo susitarimas su žmogum, kuris leido savo namų adresų man registruotis kaip C-Gates klientu. Jie neregistruoja klientų tais adresais, kur neturi savo tinklo.
O visa kitą, kaip aš perduosiu viską kelių kilometrų atstumu, jiems jau nerūpi. Aš kaip klientas juiems skaitaus viename iš Alytaus daugiabučių penktame aukšte :).
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
Vartotojo avataras
Jurijusb
Forumo dalyvis
Pranešimai: 927
Užsiregistravo: 2012-09-22, 12:26 pm
Auto: Forester ir Outback
Miestas: Pabradė

Re: Interneto greitis

Standartinė Jurijusb »

Neblogas rezultatas su Deliberant, su Ubnt Nanobridge turiu ne viena linka, daugiau 70-80 mbps netraukia, gal eteris per daug uzterstas, bet ir pajungta ne tiesiai pas provaideri.Gal reikes nupirkti pabandymui.Idomu kaip zaibus atlaiko, nes Mikrotiku atsisakiau butent del prasto atsparumo zaibo iskrovoms.
Subaru Outback BS 3,6 R, Subaru Forester SG 2,0 atmo
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Interneto greitis

Standartinė Arūnas »

evilkas rašė:Va šitie deliberantai http://www.deliberant.com/apc-5m-18

O juos naudoju todėl, kad pasiūlė Katalita. Parašiau situaciją, ką noriu padaryt ir pasiūlė.
Neturiu pagrindo jais netikėt. Ne vienus metus draugai perka ten įrangą įvairiems tikslams ir nė karto nepavedė. Pats pirkt ir bandytis įvairius variantus neturiu galimybių. Jie prekiauja ir Mikrotikais ir UBNT ir kitokiais. Bet pasiūlė optimaliausią variantą konkrečiam sprendimui. Šitų vienio taško kaina apie 200 Lt.
Privalumai:
1. Važiuoja netoli 100Mbps realiai, stabilus connectas N300,
2. PoE yra,
3. Paprastas ir lengvai perprantamas konfigūravimas be jokio papildomo softo, per webą.
4. Stabiliai dirba
5. galima pasirinkti nestandartinius kanalus, kartais netgi išeinant už dažnių ribų, taip kažkiek išvengiant užimto eterio.
6. integruota 18 Db antena, viskas viename korpuse
7. reguliuojamas galingumas iki 29 dBm (galima nustatyti auto pats atsirinks kokio reikia)
8. LT gamyba :)


Tiesa yra ir trūkumų, bet tik routerio režimu, kas man aktualu tik laikinai:
1. Nemoka forwardint portų iš vidinio tinklo į vidinius adresus, taigi negaliu pasiekti savi vidinių resursų pagal DNS vardą. Ankčiau naudojau D-Link routeriuką su OpenWRT softu, tai tas be problemų būdavo, bet šitą galima išspręsti suconfginuskokį DNS specialiai vidiniam tinklui.
2. Neturi galimybės forwardint grupės portų, tik po vieną arba visus (DMZ).
3. Negalima laisvai nusistatyti kuris portas wan, kuris lan. Jei bevielį pasirenki AP, tada eth pasidaro WAN, o bevielis LAN ir atitinkamai jei pasirenki Station, tada bevielis WAN o eth LAN.
4. Bet kuriuo atveju negalima ant WAN porto uždėti papildomo adreso, per kurį galima būtų prieiti prie kito galo configinimui. Tai reikalinga tam, jei pas mane stovi routerio režime kaip klientas, o nutolęs dirba bridžo režimu.

Žodžiu jų routinimo galimybės ribotos. Labiau tinka dirbti kaip bridžiai. Beja, dėstydamas situaciją aš nė neužsiminiau kad reikia routerių, minėjau, kad reikia tam tikru atstumu perduoti kuo arčiau 100 mbps tarp dviejų taškų. Tą ir pasiūlė.
Ateityje greičiausiai abu sukonfiginsiu kaip kiaurus bridžus ir naudosiu tik kaip transportą tarp tiekėjo ir mano namų. Namuose pasistatysiu normalų routerį. Man svarbu, kad jie man pilnai perduoda viską, ką duoda tiekėjas.
Katalita pilani pasitikiu, pas juos perku Mikrotik gaminius. Pats C-Gates naudoja mikrotikus. O tavo išvardintu atveju šitas variantas http://routerboard.com/RBSXT5nDr2 būtų pilnai patenkinęs visus poreikius bet vieno taško kaina ne $80, o $89. Esu statę kelias tokias sistemas tik su kitais modeliais, ryšys stabilus ir veikia puikiai. O konfigūravimo galimybes tik fantazijos trūkumas :)
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Vartotojo avataras
evilkas
Valdyba
Pranešimai: 4482
Užsiregistravo: 2009-02-10, 9:32 pm
Auto: H6'02, Forester'01
Skype: x-vilkas
Mobilus: +37069803843
Miestas: Alytus

Re: Interneto greitis

Standartinė evilkas »

Man kolkas ir jų užtenka. Bent jau Alytuje c-gates išvis nieko bevielio nenaudoja. Bandė statyt kažkuris darbuotojas sau, kiek žinau, tai jo namas žemiau ir medžiai užstoja, tai max 20 mbps sakė eina. Jis mikrotikus naudojo. Kažkaip aš prie jų neprisirišau, nors statėm ne vieną. Simne visas ipt ant mikrotikų paleistas.
Русские называют дорогой то место, где собираются проехать
(Rusai keliu vadina tą vietą, kur ruošiasi pravažiuoti)
forester99
Forumo dalyvis
Pranešimai: 764
Užsiregistravo: 2008-12-19, 5:32 pm
Auto: 2005 Outback 2.5 AT(EU)
Valstybinis numeris: LIS673
Skype: rolandas.liubinas
Mobilus: +37061204860
Miestas: Elektrėnai

Re: Interneto greitis

Standartinė forester99 »

Sveiki.Laiks nuo laiko kyla problemos su interneto(TEO šviesolaidinis) sparta.Į butą ateina šviesolaidinis,a paskum jau Wi Fi.Vienas kompas stovi už kelių gelžbetoninių sienų,kitas(planšetė) migruoja po kambarius.Žaidimų nežaidžiam,tad pagrinde interneto platybių naršymas,kartais Yutube.Ant to pačio šviesolaidžio pajungtas ir TV.
Bandžiau naudotis išoriniu WLAN'u(hama),bet padėjo tik kažkurį laiką.Naujais metais vėl prasidėjo gliūkai(dažnai atsijungia kompas nuo Wi Fi arba labai susilpnėja signalas).Dar kas mėnesį vis ateina iš TEO pranešimų,jog reikia nuresetinti router'į ir dar kitus prietaisus.Pats nieko nereguliuoju,nes žalias tame reikale.Help!
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Interneto greitis

Standartinė Arūnas »

Pirmas dalykas ką gali pabandyti tai pakeisti maršrutizatorių. Esmė tame jog TEO šviesolaidžiai yra GPON tipo, tai ten arba veikia arba visai neveikia. O dėl strigimų galiu kaltinti tik maršrutizatorių. Gežbetonis yra peilis WiFi signaliui. Šiuo metu atliekamo neturiu, bet planuoju užsakyti artimiausiu metu porą vienetų. Jei nori galėčiau paskolinti pasibandymui.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
Skelbti atsakymą