Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Dalyvių sukurti balsavimai ir apklausos

Kokio tipo fotoaparatą turite? Jeigu turite veidrodinį/sisteminį, aprašykite su kokiu objektyvu

Juostinis
2
6%
Kompaktinis
8
25%
Ultra-zoom klasės kompaktinis (10 kartų ir daugiau priartinimas)
10
31%
Sisteminis (kompaktinis su keičiamais objektyvais)
1
3%
Veidrodinis
11
34%
 
Viso balsų: 32

erikanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012-01-15, 2:51 pm
Auto: vw golf, subaru forester

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė erikanas »

17-135 toks objektyvas neegzistuoja canon gamoje, yra tik 18-135, bet jis irgi ef-S ir prie 5d netiks.

24-70 f2.8 galeciau pasiulyti, turiu, labai retai naudoju tad parduociau, bet kaina 3000lt

Arūnas rašė:Ir į objektyvą žvalgausi, čia vienas yra su gerais atsiliepimais 17-135 F3.5
vos vos šviesesnis nei maniškis, bet zoom'as neblogas. pigiausias šiesus objektuvas Canon EF 24-70mm f/2.8L USM, bet jo kaina 4.2K lietuviškų. nu nafig. man 7D si kitiniu 17-135 F3.5 beveik išeina. O be to anas IS neturi.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė Arūnas »

Taip 18-135, sumaišiau skaičius. aš ir nekalbu apie 5D, pas mane senukas 400D. Atsinaujinti būtų gerai, bet biudžeto tam kolkas nėra. Šiaip būtų įdomu pasiskolinti pažiūrėti ką jis gali.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
erikanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012-01-15, 2:51 pm
Auto: vw golf, subaru forester

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė erikanas »

Arunai, rekomenduoju tuomet isigyti EF50mm f1.8. Tai bene pigiausias pagal sviesuma canon objektyvas. Bus puiki proga susipazinti ka reiskia "sviesus" objektyvai, beto turesi tikrai gera daikta pafotografuoti prastesnemis sviesos salygomis, portretus, gamta ir panasiai.
Arūnas rašė:Taip 18-135, sumaišiau skaičius. aš ir nekalbu apie 5D, pas mane senukas 400D. Atsinaujinti būtų gerai, bet biudžeto tam kolkas nėra. Šiaip būtų įdomu pasiskolinti pažiūrėti ką jis gali.
Vartotojo avataras
Forrr
Forumo dalyvis
Pranešimai: 522
Užsiregistravo: 2010-10-01, 9:35 pm
Auto: Subaru Forester S-turbo
Valstybinis numeris: FCZ 115
Mobilus: +37061292042
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė Forrr »

erikanas rašė:Arunai, rekomenduoju tuomet isigyti EF50mm f1.8. Tai bene pigiausias pagal sviesuma canon objektyvas. Bus puiki proga susipazinti ka reiskia "sviesus" objektyvai, beto turesi tikrai gera daikta pafotografuoti prastesnemis sviesos salygomis, portretus, gamta ir panasiai.
Arūnas rašė:Taip 18-135, sumaišiau skaičius. aš ir nekalbu apie 5D, pas mane senukas 400D. Atsinaujinti būtų gerai, bet biudžeto tam kolkas nėra. Šiaip būtų įdomu pasiskolinti pažiūrėti ką jis gali.
Plastic fantastic :D Taip, jis yra beveik tobulas, itin aštrus ir šviesus, bet pagamintas iš pigaus plastiko. Bet tai neesmė, nes pats objektyvas yra super vertas savo kainos (~270-300 LT)
Subaru Forester 2.0 S-turbo 1999. Lifted. Green. Good.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė Arūnas »

300 Lietuviškų už tokio šviesumo objektyva gal ir reikia pagalvoti, bet zoom'o nėr. Sąlyginai esi suvaržytas, bet 50mm sakyčiau aukso viduriukas.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
erikanas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 2012-01-15, 2:51 pm
Auto: vw golf, subaru forester

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė erikanas »

Su juo gausi toki vaizda kokio negausi su jokiu zoom'u.
Jei ir busi suvarzytas, tai iseis tik i nauda nes atsiras poreikis pamastyti pries spaudziant mygtukta ;)

Arūnas rašė:300 Lietuviškų už tokio šviesumo objektyva gal ir reikia pagalvoti, bet zoom'o nėr. Sąlyginai esi suvaržytas, bet 50mm sakyčiau aukso viduriukas.
Vartotojo avataras
Notorious
Forumo dalyvis
Pranešimai: 2912
Užsiregistravo: 2009-12-30, 12:40 am
Auto: Legacy 05'
Valstybinis numeris: netelpa
Skype: agamicox
Mobilus: 353852487825
Miestas: Dublin, Ireland

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė Notorious »

Prisidesiu prie 'burelio'.
Turiu Pentax K10D su kitiniu ir Sigma AF 70-300mm f/4-5.6 DG APO macro - visiskai nieko stebuklingo, bet kaip man, megejui ir niekam daugiau - per akis :-] Kaip minejau vienoje temoje, fotkinau futbola, kartais siaip gamta, tai pakanka ir sito. Lietuvoje pakako per akis, nes vasara sviesu, Airijoje kitas reikalas, daznai debesuota, apsiniauke - trumpo islaikymo neiseina naudot, o tada jau ir prasideda liejimaisi vaizdu :| Na bet nieko, man visgi kainos/kokybes santykis pakankamas.
Prifotkinta ~20k + fotkiu... Pirkau lyg ir 2008 metu pavasari ar 2007, nepamenu.
Subaru Legacy 2.0 GL MT (2005) - patinka!
Subaru Forester 2.0 GL AT (1998) - pasiilgsiu iki naujo Foresterio
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė Arturas »

O as dabar turiu Olympus SP-800UZ, su 30X zoomu. Tik nesu labai juo patenkintas, nes kartais jo autofokusas nusigrybauja, tai kol sufokusuoja, norimas vaizdelis dingsta. Visa kita mazdaug neblogai-ir akumuliatorius padoriai ilgai laiko, ir filmuoja, ir ekranelis didelis pirmai perziurai. Bet vis pagalvoju apie kitoki fotika. 8-)
Vartotojo avataras
zzzubarruu
Forumo dalyvis
Pranešimai: 6306
Užsiregistravo: 2008-12-21, 7:58 pm
Auto: zver
Miestas: Vilnius

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė zzzubarruu »

pas mane sitas http://www.olympus.lt/consumer/208_digi ... _18625.htm
jau 4metai jam.
turi korpuse ilenkimu, dazai nusilupe, ekrano stiklas iskeltas, ale veikia kaip veikes, na kaip foresteris.
buvo skolintas keliaujantiems draugams, plaukiojo baidaremis, maudesi baltijos, vidurzemio, raudonojoje jurose, ir dar kazkur madagaskare. taip pat ir ezeruose.
nebaisu duot vaikams. minusai? na gal tik svoris, jis vis tik metalinis.
buitinems nuotraukoms pilnai pakanka. o kadangi neturiu potraukio vaidint fotografa(tokiu nemazai pazystu), tai veidrodiniai man nereikalingi, o ir uzsilenktu jie pas mane greit.
mu ha ha ha ! ! !
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė suboksidas »

+1
erikanas rašė:Su juo gausi toki vaizda kokio negausi su jokiu zoom'u.
Jei ir busi suvarzytas, tai iseis tik i nauda nes atsiras poreikis pamastyti pries spaudziant mygtukta ;)

Arūnas rašė:300 Lietuviškų už tokio šviesumo objektyva gal ir reikia pagalvoti, bet zoom'o nėr. Sąlyginai esi suvaržytas, bet 50mm sakyčiau aukso viduriukas.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė suboksidas »

Artūras rašė:pas mane sitas http://www.olympus.lt/consumer/208_digi ... _18625.htm
jau 4metai jam.
turi korpuse ilenkimu, dazai nusilupe, ekrano stiklas iskeltas, ale veikia kaip veikes, na kaip foresteris.
buvo skolintas keliaujantiems draugams, plaukiojo baidaremis, maudesi baltijos, vidurzemio, raudonojoje jurose, ir dar kazkur madagaskare. taip pat ir ezeruose.
nebaisu duot vaikams. minusai? na gal tik svoris, jis vis tik metalinis.
buitinems nuotraukoms pilnai pakanka. o kadangi neturiu potraukio vaidint fotografa(tokiu nemazai pazystu), tai veidrodiniai man nereikalingi, o ir uzsilenktu jie pas mane greit.
už pskutinį sakinį spaudžiu dešinę :labs2: ir tikrai galu pasakyti, jei pinigų neužsiebinėji, tai 90 proc žmonių pakaktų paprastų muilinių.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Arūnas
Valdyba / Forumo administratorius
Pranešimai: 7298
Užsiregistravo: 2009-07-15, 9:20 am
Auto: Baltas elektrinis šaldytuvas
Mobilus: +37068786050
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė Arūnas »

kokybės muilinės tikrai užtenka. bet aš negalėjau pakęsti laiko kurį sugaišdavau kol ji užsikrauna, o tada jau būna per vėlu :(
veidrodinis yra blogis, nes jis kaip konstruktorius, gali tobulinti iki begalybės. O apetitas kyla bevalgant.
Kas negina laisvės, tas nevertas jos!
Juodasis perlas, su greičio skyle :)
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė suboksidas »

Tikra tiesa, bet išsiugdai valią ir viskas tampa :_O:
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Forrr
Forumo dalyvis
Pranešimai: 522
Užsiregistravo: 2010-10-01, 9:35 pm
Auto: Subaru Forester S-turbo
Valstybinis numeris: FCZ 115
Mobilus: +37061292042
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė Forrr »

Bet šiap, ką rekomenduotumėt- Canon Eos 650D ar Nikon D3200? :D Jų parametrai panašūs, bet kaina geresnė Nikono (jie visada kažkodėl pigesni :? )
Subaru Forester 2.0 S-turbo 1999. Lifted. Green. Good.
Vartotojo avataras
jaroslavas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 14380
Užsiregistravo: 2008-12-19, 4:46 pm
Auto: Kia e-Soul, Caravelle
Skype: jarnerka1
Mobilus: +47 47732451
Miestas: Oppland
Susisiekti:

Re: Kokį fotoaparatą Jūs turite?

Standartinė jaroslavas »

kurio optika geresnė?
e-mail: jaroslavas@foresterclub.lt. +4747732451
Skelbti atsakymą