Mistika su ausinimu

sritis, skirta visiems Legacy/Outback'ų savininkams. Bendro pobūdžio informacija, techniniai dalykai, tiuningas ir t.t.
Forumo taisyklės
Sritis skirta visiems Subaru Outback savininkams. Čia galite diskutuoti bendro pobūdžio klausimas, dalintis technine informacija, patarimais ir patirtimi apie patobulinimus ir problemų sprendimo būdus
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė vicinas »

isemiau siandien outbeko ausinimo pumpa.Bent jau vizualiai jokiu problemu joje nematyti.Mistika kazkokia,kas dar gali itakoti variklio uzkaitima.Bet kuriuo atveju,zinoma desime nauja pumpele,bet man jau kirba mintis,kad tai nieko nepakeis,nes senoji tikrai jokiu defektu neturi :???:
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
tsuminas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: 2012-11-08, 11:04 am
Auto: Subaru Forester '98
Valstybinis numeris: GCU 540
Mobilus: +37060078822
Miestas: Vilnius

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė tsuminas »

vicinas rašė:isemiau siandien outbeko ausinimo pumpa.Bent jau vizualiai jokiu problemu joje nematyti.Mistika kazkokia,kas dar gali itakoti variklio uzkaitima.Bet kuriuo atveju,zinoma desime nauja pumpele,bet man jau kirba mintis,kad tai nieko nepakeis,nes senoji tikrai jokiu defektu neturi :???:
Greičiausiai bus tarpinės jei visa kita tvarkinga.
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė vicinas »

Tarpine jei butu pramusta,visa laika ausinimo sistemoje butu per didelis slegis.O cia tik retkarciais dingsta cirkuliacija ir uzkaista,radiatorius ir peciukas tuo metu buna salti.
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
tsuminas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: 2012-11-08, 11:04 am
Auto: Subaru Forester '98
Valstybinis numeris: GCU 540
Mobilus: +37060078822
Miestas: Vilnius

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė tsuminas »

vicinas rašė:Tarpine jei butu pramusta,visa laika ausinimo sistemoje butu per didelis slegis.O cia tik retkarciais dingsta cirkuliacija ir uzkaista,radiatorius ir peciukas tuo metu buna salti.
Kaistant plečiasi ir metalas tarpai mažėja kai šaltas tarpas didesnis užtat ir išpučia, bent aš taip manau laikas parodys kur bėda :)
tsuminas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 364
Užsiregistravo: 2012-11-08, 11:04 am
Auto: Subaru Forester '98
Valstybinis numeris: GCU 540
Mobilus: +37060078822
Miestas: Vilnius

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė tsuminas »

Dar jei ne tarpinės, kamštis radiatoriaus gali būti dėl to kaltas, kažkur rašė subaru forume. Jei pakeitus pompą ir kamštį problema nedings statau 100% už tarpines.
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė vicinas »

kad viskas kaista, aisku galima butu ieskoti ta linkme,jei taibutu visada tik isilus varikliui.Bet buna dienu,kai visa diena pravazineji ir nieko.Yra dar toks niuansas su tuo kaitimu,jei vazineji ramiai,be staigiu apsuku svyravimu,dazniausiai viskas tvarkoje buna.Bet jei tik rimciau uzgazuoji,90% kad uzvirs,cirkuliacija iskart dingsta.
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
kosmosas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 121
Užsiregistravo: 2013-10-17, 3:44 pm
Auto: Forester s-Turbo

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė kosmosas »

svx ir koki sprendima atradai?pas mane 2006m forike 116kw vakar uzkilo temperatura gryzus is kaimo(120km) uzgersinau paziurejau apatine slanga salta(neatsidare termostatas) siandien visa diena vazinejau jokiu bedu nebuvo.Nusipirkau termostata , pakeitem ji isjunge peciuka laikem uzvede kol atsidare termostatas ir suveike ventiletorius.Vaziuojant namo kamstyje pradejo pusti salta ora pajunginejus peciuka viskas susitvarke bet tada labai greitai pradejo kilti temperaturos rodykle.Uzgesinau, palaukiau kol atves truputi .Dapyliau skyscio ir vel bandziau orinti su isjunktu peciuku (atsidare termostatas suveike ventiletorius) Rytoj bandysiu vaziuoti matysim kaip bus.P.S Man idomu kodel ijungus peciuka termostatas nebeatsidarineja pas man jis atsidaro tik isjungus peciuka, gal kas apsviestu?gal kazka netaip darau?
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė vicinas »

kuri laika vazinejom isvis be termostato.Siltu metu,tai nera beda,cirkuliacija itin efektyvi.Bet,gerai pagazavus,matesi,kad temperaturanoretu kilti,bet iskart vel krinta.Zodziu nebeieskojom toliau kur sliekai isiveise,atsirado zmogelis ir issiveze ta outbeka.
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Romka
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2014-01-07, 1:08 pm
Auto: subaru legacy
Valstybinis numeris: edf 784
Mobilus: +37062184443

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė Romka »

kosmosas rašė:svx ir koki sprendima atradai?pas mane 2006m forike 116kw vakar uzkilo temperatura gryzus is kaimo(120km) uzgersinau paziurejau apatine slanga salta(neatsidare termostatas) siandien visa diena vazinejau jokiu bedu nebuvo.Nusipirkau termostata , pakeitem ji isjunge peciuka laikem uzvede kol atsidare termostatas ir suveike ventiletorius.Vaziuojant namo kamstyje pradejo pusti salta ora pajunginejus peciuka viskas susitvarke bet tada labai greitai pradejo kilti temperaturos rodykle.Uzgesinau, palaukiau kol atves truputi .Dapyliau skyscio ir vel bandziau orinti su isjunktu peciuku (atsidare termostatas suveike ventiletorius) Rytoj bandysiu vaziuoti matysim kaip bus.P.S Man idomu kodel ijungus peciuka termostatas nebeatsidarineja pas man jis atsidaro tik isjungus peciuka, gal kas apsviestu?gal kazka netaip darau?
kiek as pastebejas kai peciuka ijungi tai temperatura daug leciau kyla nes nes ausinimo sistema padideja ir peciukas padeda atausint varikli, ir kai tokios bedos patarciau ka saltas pazet ar tikrai pilnas radiatorius skyscio
Romka
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2014-01-07, 1:08 pm
Auto: subaru legacy
Valstybinis numeris: edf 784
Mobilus: +37062184443

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė Romka »

kai pradeda variklis kaist tai padeda peciuka nustatyt didziause temperatura ir greiciause putimo padeti :)
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė suboksidas »

Taigi, ten netikėtai užstrigau, bet tikėtai. Testavau foriką. Vakar ir šiandien.
Priežąstis - kartais užskaista ir kol neatsuki karšto oro visu pajėgjmu, tol negrįžtą į pradinę padėtį.
Istorija -pirmas kartas buvo praeitų metų rudenį, kai netoli Kernavės važiavom į labai ilgą purvyno kalną gazas-dugnas ir kai jau užstrigau, pamačiau, jog rodyklė šovus į aukštumas buvo. Gesinau variklį ir tam kartui nepasikartojo. Tada kažkada žiemą buvo panašiai, kai kylau į snieguotą kalną - pradėjo kaist. Kovo 11d. pokatūškėje, kai kilom į tą kalną, po Mykolo skendimo vietos, užkilus vėl mano rodyklė buvo link viršau, ataušinau karšru oru pūsdamas.
Vakar kai važiavau, aš netestavau, bet į pirmą smėlyno kalną užspaudus dugną, užkilus pradėjo kaist. Pažiūriu - įjungtas AC. Ok. Nusileidžiu, vėl kankinu ant smėlyno ir vėl užkaista. Pasivažinėjau ir nesupratau. Važiuojant namo kilo mintis išjungt AC. Tai padariau šiandien (oras atšalo bemaž 15laipsnių), išjungiau AC ir kankinu pirmu bėgiu po tuos kalnus visaip kaip galėjau - nieko. Įjungiau AC - kaista. O visi tie atvejai nuo rudens - visada buvau su įjungtu AC.

Kas gali būti? Dujų reduktorius stovi neįprastai aukštai, bet RSe pripylė antifrizo gazuodamas, tai sakė apie 600ml dar tilpo (bet prieš ir po dėl kaitimo nėr skirtumo). O jei būtų dėl dujų reduktoriaus - juk px būtų ar AC ar be. Manau. Kokios mintys? Man kolkas vienintelė mintis - generatorius, nes jis pas man prie mirties, kartais krovimą vos 11.2 rodo. Tai gal seovės neužtenka sukt ventiliatorius, kai AC įjungtas ir todėl kaista?

Pas RSe kreipiausi dėl to, bet prieš pastebėjimą dėl AC, tad dar nevarginsiu jo.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
juozas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 434
Užsiregistravo: 2010-04-07, 12:31 pm
Auto: Dacia Duster
Valstybinis numeris: KFM 726
Mobilus: +37067262943
Miestas: Marijampole

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė juozas »

Speju gali buti ventiliatoriaus nepilnai dirba, kalbejau su draugu kuris tvarko kondicionierius sake buna nusibaigia greitesne ventiliatoriaus padetis del ko neatausina normaliai.
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė suboksidas »

juozas rašė:Speju gali buti ventiliatoriaus nepilnai dirba, kalbejau su draugu kuris tvarko kondicionierius sake buna nusibaigia greitesne ventiliatoriaus padetis del ko neatausina normaliai.
Aha, reiks tada angliukus pažiūrėt, gal nusibaigę, ar laidai nupuvo gal kur. Ačiū.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
juozas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 434
Užsiregistravo: 2010-04-07, 12:31 pm
Auto: Dacia Duster
Valstybinis numeris: KFM 726
Mobilus: +37067262943
Miestas: Marijampole

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė juozas »

suboksidas rašė:
juozas rašė:Speju gali buti ventiliatoriaus nepilnai dirba, kalbejau su draugu kuris tvarko kondicionierius sake buna nusibaigia greitesne ventiliatoriaus padetis del ko neatausina normaliai.
Aha, reiks tada angliukus pažiūrėt, gal nusibaigę, ar laidai nupuvo gal kur. Ačiū.
Arba jei busi kur netoli marijampoles tiesiog uzsuk ir pasiimsi mano ventiliatorius :)
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: Mistika su ausinimu

Standartinė Arturas »

Patikrink prijungimus, jungtis, klemas ir t.t. prie generatoriaus, akumuliatoriaus ir korpuso. Kur nors bus atsileide. Kad laidai nuputu, tai nemanau. Ar kalbi apie generatoriaus angliukus? Jei manai, kad generatoriaus beda, tai geriau srote susirask generatoriu uz 20, nes pavargsi keist.
Skelbti atsakymą