2003m Forester dingsta trauka

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Skelbti atsakymą
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė suboksidas »

Rekomenduociai RSe Vilniuje, bet be rugsejo 1jis nepriims (skambint bandyt galima).
Kaume Cvekas_gt arba premus (tik gali brangiau truputi gautis).
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

suboksidas rašė:Knock sensor?
O kai pasireiskia tas netraukimas, atleidus truputi greicio pedala geriau pradeda traukt? Jei taip, tai tada bandyciau mano varianta, taip man buvo :)
Dėkui už variantą. ;) Atleist pedalo kažkaip nekilo idėja, nes kai netraukia, tai instinktyviai spaudi dugną. :D Reikės pabandyt. Bet esminis klausimas - tokiu atveju, neturėtų klaidos mesti? Misfire bent jau, ar panašiai?
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė suboksidas »

siluetaz rašė:
suboksidas rašė:Knock sensor?
O kai pasireiskia tas netraukimas, atleidus truputi greicio pedala geriau pradeda traukt? Jei taip, tai tada bandyciau mano varianta, taip man buvo :)
Dėkui už variantą. ;) Atleist pedalo kažkaip nekilo idėja, nes kai netraukia, tai instinktyviai spaudi dugną. :D Reikės pabandyt. Bet esminis klausimas - tokiu atveju, neturėtų klaidos mesti? Misfire bent jau, ar panašiai?
Būtent, vietoj dugno atleisk iki beveik viso ir pažiūrėk ar truktels į priekį ;) dėl klaidos metimo neįsivaizduoju.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

suboksidas rašė:
siluetaz rašė:
suboksidas rašė:Knock sensor?
O kai pasireiskia tas netraukimas, atleidus truputi greicio pedala geriau pradeda traukt? Jei taip, tai tada bandyciau mano varianta, taip man buvo :)
Dėkui už variantą. ;) Atleist pedalo kažkaip nekilo idėja, nes kai netraukia, tai instinktyviai spaudi dugną. :D Reikės pabandyt. Bet esminis klausimas - tokiu atveju, neturėtų klaidos mesti? Misfire bent jau, ar panašiai?
Būtent, vietoj dugno atleisk iki beveik viso ir pažiūrėk ar truktels į priekį ;) dėl klaidos metimo neįsivaizduoju.
Tai sakai tau taip buvo, tai nedegė nei check'as, nei kas tau? :)
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė suboksidas »

Man taip buvo - degė čekas kaip ir dega dabar, misfire metė, bet laidai kiauri buvo ir dabar yra, tad nežinau ar dėl to dalyko čekas buvo ar ne. O klaidų kodų jau visų nepamenu, tad negaliu daugiau komentuot... :((
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

suboksidas rašė:Man taip buvo - degė čekas kaip ir dega dabar, misfire metė, bet laidai kiauri buvo ir dabar yra, tad nežinau ar dėl to dalyko čekas buvo ar ne. O klaidų kodų jau visų nepamenu, tad negaliu daugiau komentuot... :((
Aišku, dėkui :)
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Arturas »

suboksidas rašė:Man taip buvo - degė čekas kaip ir dega dabar, misfire metė, bet laidai kiauri buvo ir dabar yra, tad nežinau ar dėl to dalyko čekas buvo ar ne. O klaidų kodų jau visų nepamenu, tad negaliu daugiau komentuot... :((
Nevazinek kiaurais laidais, babina sugadinsi.
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė suboksidas »

Arturas rašė:
suboksidas rašė:Man taip buvo - degė čekas kaip ir dega dabar, misfire metė, bet laidai kiauri buvo ir dabar yra, tad nežinau ar dėl to dalyko čekas buvo ar ne. O klaidų kodų jau visų nepamenu, tad negaliu daugiau komentuot... :((
Nevazinek kiaurais laidais, babina sugadinsi.
Supratau. 31 diena atiduodu keist varikli su deze, tai nauji laidai bus, o babina reiks pasakyt, kad paziuretu.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Arturas »

suboksidas rašė:
Arturas rašė:
suboksidas rašė:Man taip buvo - degė čekas kaip ir dega dabar, misfire metė, bet laidai kiauri buvo ir dabar yra, tad nežinau ar dėl to dalyko čekas buvo ar ne. O klaidų kodų jau visų nepamenu, tad negaliu daugiau komentuot... :((
Nevazinek kiaurais laidais, babina sugadinsi.
Supratau. 31 diena atiduodu keist varikli su deze, tai nauji laidai bus, o babina reiks pasakyt, kad paziuretu.
Tai ner ka ziuret-arba veiki arba ne :D Apvijos uzlietos derva niekur neilysi, o paziuret tai nebent kiekviena zvake ar yra kibirkstis, bet jeigu kuri neveiktu, tai pajustum, kad variklis trejinasi.
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

siluetaz rašė:Sveiki, grįžau, atsiprašau kad ilgai neužsukau, dabar neseniai tik grįžau tik į Lietuvą ir pats normaliai pravažiavau su ta mašina. :) Taigi, simptomų atnaujinimas:

Panašu, kad tas pats darosi važiuojant ir benzinu ir dujomis, tik dujomis daug labiau jaučiasi (manau nenuostabu, nes jau sena gamyklinė įranga, su kuria ir nauja manau netraukė kaip su benzu :) ). Važiuojant trasoj kažkur, tolygiu greičiu, kad ir lenkiant, nuo normalių apsukų - absoliučiai jokių problemų. Problemos prasideda sustojus prie sankryžos ir pradedant važiuot pirmu bėgiu, arba sulėtinus ir važiujant antru. Mašina iki 2k apsukų visai neturi traukos, kartais net trūkčioja ar visai užgesta. Čia dujomis, benzinu važiuojant apsiriboja traukos nebuvimu ir gal minimaliu patrūkčiojimu. Šiaip ne taip pasiekus 2k apsukas, jau pradeda bėgėtis lyg niekur nieko. :-N Kas svarbiausia, kad pasireiškia ne visada. Vieną dieną važinėjau, važiavo kaip bitutė, bet va iš vienos sankryžos iššokau ir vos juda, maniau, užpypins mane iš galo. :DD Pravažiavau tą sankryžą, nu ir vėl gerai viskas. Bet dažniausiai pavažinėjus daugiau mažiau visada pasireiškia. :???: Dar pastebėjau kad laisvos apsukos mėgsta plaukiot, kažkur 600-1100 ribose, tiek benzu, tiek dujom. Kartais ant laisvų pagazavus iki kokių 3k ir staigiai atleidus pedalą, ima purtytis kai krenta apsukos. Čia viskas su išjungta kondiške. :???: Eiliniai servisai / meistrai nenori apsiimt, nes jiems jei nemeta kompas klaidos, tai vadinasi neverta apsiimt. O jos ir nemeta, tik buvo dėl lambda zondo išmetę seniau.
Aš manau, kad čia smulkmena ir greičiausiai kažkas su oru ? :???: Bet aš labiau dyzelistas, tai benziniai varikliai man truputi mįslė. :C Kadangi jau gan išsamiai aprašiau, gal kas turės tikrai gerų įžvalgų, o jei ne, tai patarkit kokį gerą meistrą, kas galėtų sutvarkyt, geriausia būtų Kaune, bet tinka iš esmės visur. DĖKUI!
Na, daugiau minčių nebus? Knock sensor kažkaip norisi man atmesti, nes manau kad garantuotai turėtų mesti klaidą dėl to :???: Daugiau variantų? Ar kontaktų? Tiesa dar nesusisiekiau su rekomenduotais, kol kas dar tikiuosi kad gal šiaip pavyks atkapstyti bėdą. :???: Dabar ir laiko nelabai tam yra, bet reikės imtis greitai.
siluetaz
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2014-08-21, 1:57 pm
Auto: Subaru Forester 2.0X

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė siluetaz »

Būklės update ir dar vienas klausimas :C
Žodžiu, forikas pagaliau važiuoja normaliai. :valio: Čia buvau rašęs, kad ir benzinu ir dujom ta pati bėda būdavo, bet esmė, kad mašina tėvo, o jis mažai važinėdavo tada, tai žodžiu ilga istorija trumpai - vis dėl to bėda buvo TIK dujom, paskui galutinai ištyrėm. :) Kurį laiką nieko nedarėm, paskui pagaliau paskambino Laisviui tokiam, kur šitoj temoj buvo duotas kontaktas. Sutvarkė viską, ir visai ne daug ten darbo buvo :jega: Tik va, reikia žinot kas ir kaip tokioj specifinėj sistemoj. Taigi nuo pirkimo pakeisti žvaiklaidžiai, babina. žvakės, lambda, sutvarkytos dujos (na diržų, tepalų, filtrų neskaičiuoju) bet pagaliau važiuoja kaip ir turi būt.
Tik dabar dar kita bėda - susėdęs galas. Kiek čia skaičiau kitoj temoj ir klausiau, tai supratau, kad man reikia KYB amortikų (būtinai KYB? ) ir amerikono spyruoklių... Tai kiek aš randu, būtų kodai tokie:
KYB 334345 ir 334344 amortikai, ir tarkim
MONROE SP3777 spyruoklės

Ar tikrai toks derinys tinka 2003m europiniam forikui iškelt galui į normalų lygį, gerai sužiūrėjau viską? :C
suboksidas
Valdyba
Pranešimai: 10962
Užsiregistravo: 2012-06-21, 10:29 am
Auto: Subaru Forester s-turbo AT
Mobilus: +37067447212
Miestas: Vilnius

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė suboksidas »

Amortikai tai tikrai dzin kokie, svarbu kad ne self-leveling. O vat svarbiausia ir yra spyruokles. Amerikono spyruoklės storesnės yra, tai RA 5761, jei dėsi kitas - pabandyk ir parašyk, nes visi dedasi šitas KYB spyruokles. http://www.foresterclub.lt/Nusėdęs_galas

O tai pas tave SG? Nes tada tai nežinau ar RA 5761 tiks ir pakils normaliai. Gali bandyt su tom spyruoklėm, pranešk kaip seksis.
Bekelės impreza ir savaitgalinis forikas :)

Legasiukas ir Impreziukas atia.
DariusE
Forumo dalyvis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2016-01-09, 6:38 pm
Auto: Forester

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė DariusE »

Filtrai labai svarbus nes pas manes buvo ne vienas atvazeves ir skusdavosi kad nebetrauke kuro daug valgo o beda budavo tik oro filtras :DD tai masina nupirkai pakeisk filtrus nes niekas pries parduodant ju tikrai nepakeite :)
Vartotojo avataras
Arturas
Forumo dalyvis
Pranešimai: 5317
Užsiregistravo: 2012-02-14, 8:29 am
Auto: Subaru Forester
Valstybinis numeris: CUG 888
Mobilus: +37065658686
Miestas: Vilkonys

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė Arturas »

Pries parduodant, dazniausiai deda nauja filtra:
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
DariusE
Forumo dalyvis
Pranešimai: 50
Užsiregistravo: 2016-01-09, 6:38 pm
Auto: Forester

Re: 2003m Forester dingsta trauka

Standartinė DariusE »

Arturas rašė:Pries parduodant, dazniausiai deda nauja filtra:
Grazus geras naujias filtras
Skelbti atsakymą