Pulsuoja apsukos

techniniai klausimai ir atsakymai, eksploatacija ir t.t. apie Jūsų Subaru Forester
Forumo taisyklės
Dėmesio! Sritis skirta dalintis technine informacija, klausti klausimus apie Subaru Forester automobilius. Jei norite užduoti klausimą apie pvz. Outback'a - geriausia juos užduoti tam skirtoje srityje.

Bendras forumo taisykles galite rasti paspaudę žemiau esančią nuorodą:
topic2881.html
Vartotojo avataras
vicinas
Valdyba
Pranešimai: 16747
Užsiregistravo: 2008-12-19, 1:05 pm
Auto: Forester 2.5 XT
Valstybinis numeris: KGZ 310
Skype: vicinas4
Mobilus: +37065638071
Miestas: Bebruliškės

Re: Pulsuoja apsukos

Standartinė vicinas »

Bakas ir liamda nesusije,bet check`as nuo abieju dega.
Greitis dar niekad nieko nenužudė.Žudo staigus sustojimas. Nu, bet, ne visada...
elektroninis paštas - pvicinas@gmail.com
https://www.youtube.com/watch?v=KspmnR4ZAmE
Sponke630
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2023-04-16, 1:11 am
Auto: Subaru Forester

Re: Pulsuoja apsukos

Standartinė Sponke630 »

Sveiki. Pas mane Forester 2014 2.0 177kw. Šaltam užvedus pulsuoja ir virpa variklis. Kiek apšilus virpėjimas kiek sumažėja bet paspaudus gazą trauka gera niekas netrukčioja viskas kaip priklauso. Kokios mintys?
Virgis75
Forumo dalyvis
Pranešimai: 510
Užsiregistravo: 2010-12-01, 2:30 pm
Auto: Subaru Forester 2.0 Turbo A/T

Re: Pulsuoja apsukos

Standartinė Virgis75 »

Sponke630 rašė: 2024-02-14, 9:40 pm Sveiki. Pas mane Forester 2014 2.0 177kw. Šaltam užvedus pulsuoja ir virpa variklis. Kiek apšilus virpėjimas kiek sumažėja bet paspaudus gazą trauka gera niekas netrukčioja viskas kaip priklauso. Kokios mintys?
Pas mane panašiai. Žvakės keistos, benzinas ir 95, ir 98, bet situacija panaši. Lengviau jei iš vis išjungiu salono pečiuką. Maniškė šalta (minusinė temp) iš vis važiuoti nenori, apsukos kyla, o greitis nelabai...
forester99
Forumo dalyvis
Pranešimai: 766
Užsiregistravo: 2008-12-19, 5:32 pm
Auto: 2005 Outback 2.5 AT(EU)
Valstybinis numeris: LIS673
Skype: rolandas.liubinas
Mobilus: +37061204860
Miestas: Elektrėnai

Re: Pulsuoja apsukos

Standartinė forester99 »

Rekomenduoju atlikti tokią procedūrą.
https://www.youtube.com/watch?v=OUjMh45d6I8&t=10s
Kiek supratau,tai skirtingiems modeliams galimai skiriasi procedūra,bet neesminiai.Pats esu daręs tiek BH modeliui,tiek ir vakar BP9 modeliui.Situacija su apsukomis ženkliai pagerėja,variklis dirba tolygiai.Aišku tame dalyvauja daug sudedamųjų.
manc1983
Pasyvus skaitytojas :)
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2020-07-19, 8:55 pm
Auto: Subaru Forester III
Miestas: Šiauliai

Re: Pulsuoja apsukos

Standartinė manc1983 »

forester99 rašė: 2024-02-25, 9:54 am Rekomenduoju atlikti tokią procedūrą.
https://www.youtube.com/watch?v=OUjMh45d6I8&t=10s
Kiek supratau,tai skirtingiems modeliams galimai skiriasi procedūra,bet neesminiai.Pats esu daręs tiek BH modeliui,tiek ir vakar BP9 modeliui.Situacija su apsukomis ženkliai pagerėja,variklis dirba tolygiai.Aišku tame dalyvauja daug sudedamųjų.
Šitą procedūrą man tenka naudoti po akumuliatoriaus ilgesnio atjungimo ar po kompiuerio klaidų išsivalymo... Mano foresteriui (2010 m. 2.5 benzinas) tokiais atvejais (kai kompiuteris išvalytas) pradedant stabdyti (pvz. prieš sankryžas ir pan.) apsukos nukrenta tiek, kad variklis beveik užgesta arba užgesta. Praėjus video nurodytą procedūrą, prieš sankryžas nebeužgestu :?
Video papasakota procedūra, kurią kažkada radau ir užrašytą beiškodamas problemos sprendimo tokiems apsukų nukritimams:
"1) Turn off the lights, aircon, stereo or any system in the car that draws extra current on top of the engine.
2) Disconnect the battery for 30 mins.
3) Reconnect the battery.
4) Before you start the car for the first time, turn the key to the ON position but do NOT turn the engine over. Wait 10-15 seconds so the electronic throttle body or IACV has time to go to the factory programmed home position.
5) After waiting, start the car and let it idle without any load, lights, A/C etc.
6) Every 20 seconds or so the idle will be adjusted up and down as the ECU tries to adjust it towards a stoichiometric fuel / air mix.
7) Leave the engine running for a full 10 mins but DO NOT TOUCH THE ACCELERATOR during this time or turn on anything that will cause extra electrical current draw.
8) Turn off the engine, and leave the key in the OFF position for at least 20 sec.
9) As per step (4) turn the key back to the ON position for 10-15 sec without actually starting the engine.
10) Start the engine and leave to idle for a further 5 minutes without touching the accelerator and without turning on other systems in the car.
11) Turn off the engine again and wait at least 20 sec before restarting.
12) Take the car for a test drive as the ECU should now be fully retrained."
Visada norėjau paklausti, ar čia tik mano foresterio toks fokusas, ar čia ale normalu :???:
forester99
Forumo dalyvis
Pranešimai: 766
Užsiregistravo: 2008-12-19, 5:32 pm
Auto: 2005 Outback 2.5 AT(EU)
Valstybinis numeris: LIS673
Skype: rolandas.liubinas
Mobilus: +37061204860
Miestas: Elektrėnai

Re: Pulsuoja apsukos

Standartinė forester99 »

Nebūna išskirtinių auto,nes visi atitinkamo modelio auto keliauja vartotojui su ta pačia programa/įranga/gliukais.Tiesiog galimai nerandate priežasties,t.y. gedimo,kuris sąlygoja tokius gliukus.Reikia ieškot užsienio forumuose bei YouTube.Rekomenduočiau susirasti MrSubaru1387 kanalą ir pabandyti susisiekti.Sėkmės.
Skelbti atsakymą